Zespół Axel Bis

Zespół Axel Bis

Zespół Axel Bis. Jesteśmy zespołem 4 osobowym: Agnieszka-klawisze i wokal, Marcin- instrumenty klawiszowe, Jarek-saksofon i wokal, Krystian-gitara. Gramy głównie wesela, festyny, bale. Muzyka disco-polo, biesiadna, polski rock.

zespół AXELAXELAXELAXELAXELAXEL

KONTAKT

TEL.  666376151

MAIL   agus270@buziaczek.pl

WWW.  AXEL BIS

Miejsce   Olkusz  woj.  Małopolskie

facebook

 

 

Zespół muzyczny TRAVERS

Zespół muzyczny TRAVERS w obecnym trzyosobowym składzie od wielu lat bawi ludzi w całym kraju na wszelakich imprezach gdzie jest tylko zapotrzebowanie na dobrą zabawę i mile spędzenia wolnego czasu. Dzięki wieloletniej praktyce, posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez takich jak: wesela, studniówki, bale: sylwestrowe, karnawałowe, gimnazjalne, zabawy, festyny, imprezy firmowe. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki i różnorodny repertuar utworów dobierany w zależności od typu imprezy i gustów muzycznych. Gramy utwory poczynając od lat 60 aż do najnowszych hitów, ciągle aktualizowanych po to by publiczność w każdym wieku mogła się bardzo dobrze bawić. Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam na uzyskanie brzmienia o wysokiej jakości oraz efekty oświetleniowe, które wzbogacają prowadzone przez nas imprezy i wprowadzają odpowiedni klimat. Nasza oferta muzyczna obowiązuje na terenie całego kraju, oraz poza jego granicami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zespół Travers 
Piosenki nasze można usłyszeć w internetowych rozgłośniach radiowych, radiu Silesia, tv Silesia, a teledyski zobaczyć na YouTube. 
W 2010 roku zespół Travers brał udział w I Festiwalu Piosenki Śląskiej w Zabrzu z utworem „Gościnny Śląski Dom”, w 2011 roku graliśmy na II Festiwalu Piosenki Śląskiej w Zabrzu z piosenką ”Ślonski Rock&Roll” oraz uczestniczyliśmy na III Śląskiej Gali z Humorem

traverstraversTraversTraversTravers

Kontakt

tel.   Mirosław Szulc – 606-395-914 lub 880-527-845

mail.   traverskontakt@o2.pl

   TRAVERS

www.   Wojska Polskiego 26, 42-283 Boronów  woj. Śląskie

Facebook

Zespół Muzyczny SYLEN

Pięcioosobowy „pełny” skład muzyczny -to gwarancja iż wszystkie utwory będą wykonywane z odpowiednią ekspresją, brzmieniem i dynamiką, bez sztucznych podkładów i styli.
Wszystkie utwory wykonywane są w 100% NA ŻYWO -pozwala to na swobodne prowadzenie każdego typu imprezy/uroczystości.
Doświadczeni muzycy -prawdziwi pasjonaci -gwarancją wysokiego poziomu wykonawczego
„Otrzaskani wyjadacze w tym fachu” -poprowadzą zabawę, rozbujają salę i zaskoczą swą wrażliwością muzyczną
Tradycyjne instrumenty najwyższej jakości -pięknie zabrzmią dostarczając wielu wrażeń słuchowych, wspaniale dopełnią dekorację sali balowej czy weselnej.
Zawodowe nagłośnienie bez kompromisów -by sprostać akustyce każdej sali i imprezie plenerowej.
 
SylenSylenSylenSylenSylenSYLEN
Kontakt
tel.    505-102-923 tel. 505 -087-187
mail.    dobramuzyka.sylen@gmail.com
www.    SYLEN
dom    Bielsko Biała woj. Śląskie
 
duo 
yutube

Zespół Blu Sex

Blu Sex. Zespół założony przez Piotra Ignasiaka w 1999 roku. Formację od samego początku tworzą osoby, dla których muzyka jest pasją. Głównym celem jaki Blu Sex stawiał sobie od początku było zapewnienie wszystkim profesjonalnej obsługi muzycznej. W pierwszych latach istnienia formacja zyskiwała na rozgłosie i zaufaniu.
Teraz jest jednym z bardziej rozpoznawalnych zespołów w okolicy.

blusexblusexblusexblusexblusexblusex
Kontakt
telefon   604 114 070
mail   piotrignasiak@interia.pl
strona   BLUSEX
dom  Tomnice, ul. Spokojna 8 woj. Wielkopolskie
blu sex

Zespół muzyczny Rasp’n’Roll

Grupa Muzyczna Rasp’n’Roll na Twoje Wesele, to 120% satysfakcji z wykonanej usługi. Bo jak nie MY to KTO????:))) i albo petardowo na maxa, albo wcale, to Nasze estradowe motto wprowadzamy w życie na każdej zagranej przez Nas imprezie…..a dlaczego???. Bo przeplatamy weselny klimat z coverowym repertuarem nieśmiertelnych popowych oraz rockowych przebojów, bo kochamy to co robimy i bawimy się przy tym tak samo świetnie jak wszyscy goście. Gramy w całej Polsce, a i zagranica nie jest Nam obca. Poprowadzimy każdą zabawę, oczepiny w każdej formie i to nie tylko w języku ojczystym. Angielski i Włoski to nie obce dla Nas języki, więc jeżeli Wasi Goście będą anglo lub włoskojęzyczni to nie przegapią żadnego momentu w trakcie Waszej imprezy. Biesiada za stołami oraz oprawa muzyczna w kościele to kolejne atuty Naszej Grupy. Z resztą oprócz żonglowania stołami i grupowego tańca towarzyskiego na jednym krześle, wspólnie możemy ustalić niezły artystyczny SHOW do białego rana, po którym parkiet będzie do gruntownego remontu:)

zespółras n ollzespółzespółzespół

Kontakt

 796 607 997

mail.  raspnroll@gmail.com

strona  Rasp „n” Roll

dom  Chrzanów woj. Małopolskie

facebook

yuotube

Zespół Dance4ever z wodzirejem

Zespół muzyczny Dance4Ever z wodzirejem jest 4 – 7 osobowym projektem artystycznym stworzonym na potrzeby oprawy muzycznej różnorodnych imprez. Oferujemy również DJ-wodzireja.
Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i klienci indywidualni.
Od ponad dekady obsługujemy od strony muzycznej, artystycznej i konferansjerskiej takie imprezy jak:
• Eventy, bankiety, jubileusze, wigilie firmowe i imprezy integracyjne;
• Przyjęcia okolicznościowe ( wesele, ślub, komunie, chrzciny, rocznice etc… );
• Imprezy taneczne ( bale studniówkowe, andrzejkowe, karnawałowe, ostatkowe, sylwestrowe, rauty, studniówki i dancingi );
• Letnie imprezy plenerowe ( piknik, festyn, garden party ).

Zespół Dance4Ever od wielu lata działa na terenie całego kraju z przewagą województwa mazowieckiego.
Współpracujemy cyklicznie z wieloma prestiżowymi hotelami, restauracjami, centrami konferencyjno-szkoleniowymi i domami weselnymi oraz z zawodową kadrą foto-video.

Cechuje nas:
• profesjonalizm w podejściu do tego co robimy,
• otwartość,
• kreatywność,
• innowacyjność i stałe nastawienie na rozwój zawodowy.
Bezustannie dążymy do udoskonalania zarówno naszego warsztatu artystycznego, jak instrumentarium i nagłośnienia, którego używamy.
Nasze wartości to : Jakość, Szacunek i Uczciwość
Realizujemy je poprzez samodoskonalenie, etykę zawodową oraz stałe podnoszenie poziomu obsługi klientów.
Każdy event traktujemy indywidualnie i staramy się dobrze poznać potrzeby i obawy potencjalnego klienta, aby z naszej szerokiej oferty opracować rozwiązanie szyte na miarę. Dzięki systemowi szczegółowych ankiet i konsultacji połączonych z prezentacjami multimedialnymi analiza potrzeb i tworzenie oferty idealnie odpowiadającej naszemu klientowi odbywa się bardzo sprawnie.
Każdy nasz występ to interesujące artystyczne show, które jest wypadkową ciekawego tanecznego repertuaru, wysokiego poziomu artystycznego, efektów wizualnych oraz zawodowej konferansjerki i wodzirejki.
W naszym repertuarze znajdziesz największe krajowe i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Są to standardy minionych dekad z gatunku ( walce, tango, rock&roll, blues, disco, funky, reggae, pop, new romantic, rock, pop ) oraz najnowsze przeboje list przebojów spod znaku ( pop, rock, dance, funky, disco polo ).

Zespół muzyczny Dance4ever Zespół muzyczny Dance4ever Zespół muzyczny Dance4ever Zespół muzyczny Dance4ever Zespół muzyczny Dance4ever Zespół muzyczny Dance4ever

Kontakt

tel.   509 602 748 

mail.  dance4ever@onet.eu

www.   DANCE4EVER

dom   05-600 Wola Krobowska woj. Mazowieckie

Zespół muzyczny BE HAPPY

  Zespół muzyczny BE HAPPY…istnieje na scenie muzycznej od ponad dziesięciu lat, każdy z nas ma za sobą wieloletni „bagaż” doświadczeń z muzyką. Wesela, koncerty które gramy cieszą się wielkim zainteresowaniem, zarówno wśród młodzieży jak też starszej publiczności. Nasz repertuar łączy ze sobą pokolenia, dlatego też często jesteśmy zapraszani na festyny, pikniki, studniówki, dancingi, wesela i inne rodzinne imprezy okolicznościowe. Mamy już za sobą występy zarówno na kameralnych bankietach jak i koncertach dla kilkutysięcznej widowni – na jednych i drugich jesteśmy bezkonkurencyjni, a publiczność i organizatorzy są z nas zawsze zadowoleni i często zapraszają nas ponownie. Tworzymy zgraną, zaprzyjaźnioną grupę. Mamy podobne zainteresowania i gusta. Lubimy grać utwory różnych wykonawców. Mamy w swoim repertuarze piosenki z najnowszych list przebojów jak też standardy muzyki rozrywkowej. Nasz repertuar nie ma ograniczeń pod względem gatunku muzyki. Gramy zarówno rocka jak i disco polo, a także piosenki angielskie, rosyjskie, białoruskie, włoskie i hiszpańskie. Lista utworów, które wykonujemy regularnie się powiększa i liczy już sobie ponad 1500 piosenek, w naszej własnej aranżacji. Zapewniamy doskonały dobór repertuaru do okoliczności i grupy wiekowej. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie o dużej mocy, doskonałe OŚWIETLENIE (światła laserów i generator dymu. Sterowane są przez nas podczas imprez) oraz własny transport którym dojedziemy nawet w najdalsze zakątki kraju i jeszcze dalej …”

Zespół BE HAPPYZespół BE HAPPYOrkiestra BE HAPPYZespół BE HAPPYzespół Be HappyZespół BE HAPPY

Kontakt

tel.   Daniel 600 287 954  Wiesiek 609 072 111

mail.    be.happy76@wp.pl

www.    BE HAPPY

dom    Narew  woj. Podlaskie

behappy Facebook

be happy

 

Zespół Make Me Feel

Zespół Make Me Feel cieszy się dużym zainteresowaniem w branży muzycznej. Pięcioosobowy zespół muzyczny młodych utalentowanych zawodowych muzyków. Śpiewają w nim niezastąpieni wokaliści Żaneta i Eryk, którzy tworzą żeńsko-męski duet wokalny. Istniejemy już od kilkunastu lat, mamy więc doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez. Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Wykonujemy większość gatunków muzycznych co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy wesel, studniówek, bankietów czy zabaw sylwestrowych i innych. Reprezentujemy muzykę różnego typu i gatunku m.in. Blues, Pop, Rock, Swing, Country, Soul, Rock&Roll, Reggae, Dance lat 60′, 70’, 80’, 90’-tych, Disco Polo, stare legendarne szlagiery i oczywiście obecne hity.

MaakeZespół Make Me FeelZespół Make Me Feelmmmmmmmmm

Kontakt

tel.  696 776 100

mail. makemefeel@onet.pl

strona  Make Me Feel

mijsce Warszawa  woj. Mazowieckie

facebook

yutube

 

Zespół muzyczny REMEDIUM BAND

 

Kontakt

telefon  697 533 522

e-mail.  remediumband@op.pl

www.

dom  Łódź  woj. Łódzkie

RemediumRemdiumRemediumremediumremediumremedium

Grupa muzyczna Kraków

Kontakt

tel.

email.

www.

dom.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.... more information

Ustawienia cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby dać Ci najlepszy sposób przeglądania z możliwych. Jeśli w dalszym ciągu korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub kliknięciu przycisku "Akceptuję" poniżej, a następnie użytkownik wyraża zgodę na to.

Koniec